Big Star

Kto z nas nie słyszał o marce Big Star? Należy ona do polskiej firmy Big Star Limited, która powstała w roku 1994 jako spółka szwajcarsko-polska, a obecnie jest największą, w całości polską, firmą odzieżową, która dysponuje jedną z największych krajowych sieci dystrybucji. Obecnie składa się na nią ponad 260 sklepów, zlokalizowanych zarówno w Polsce, jak i w innych państwach – między innymi w Niemczech, na Słowacji i Węgrzech. Silną pozycję firma na rodzimym rynku potwierdza fakt, że od lat jest to najchętniej kupowana marka jeansowa wśród Polaków.

 


Co jest sekretem takiego sukcesu marki Big Star? To możliwość swobodnego wybierania i łączenia elementów kolekcji, nowoczesne i modne wzornictwo, będące dziełem najlepszych projektantów, a także komfort, płynący ze starannego wykonania oraz użycia tylko najwyższej klasy materiałów. Big Star podchodzi z szacunkiem i troską do wszystkich swoich klientów, zdając sobie sprawę, że branża odzieżowa to ten segment rynku, w którym najbardziej liczy się zaufanie klienta do konkretnej marki. Dlatego punktem honoru firmy jest wyeliminowanie jakiejkolwiek możliwości rozczarowania jej sympatyków i fanów. Stąd poza najwyższą jakością oferowanych produktów i atrakcyjnymi, niezwykle przystępnymi cenami, dla firmy Big Star niebywale ważna jest także profesjonalna i wzorcowa wręcz obsługa klienta. Te wyśrubowane standardy obsługi tworzy nie tylko obsługa w salonach marki Big Star, ale także wygodne zakupy poprzez sklep internetowy, utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, niezwykle korzystny i przejrzysty system zwrotów i reklamacji, jak również bardzo atrakcyjny program lojalnościowy, dzięki któremu klienci mogą nie tylko korzystać z godnych uwagi rabatów, ale także otrzymywać wiadomości o aktualnych promocjach i nowościach w sieci Big Star. A oferta marki jest niezwykle szeroka i obejmuje odzież damską oraz męską, a więc różnego rodzaju koszule, bluzy, swetry, sukienki, kurtki i płaszcze, a także torby i akcesoria.

Jednakże tym, co najbardziej popularne w ofercie sklepów Big Star i za co miliony Polaków pokochały tę markę, są spodnie. Dostępne są setki fasonów i wszystkie możliwe rozmiary, dzięki czemu jest to w zasadzie uniwersalna oferta, skierowana do wszystkich zainteresowanych. W asortymencie marki Big Star szczególną pozycję zajmują spodnie damskie. Choć jeszcze sto lat temu spodnie, noszone przez kobiety, były rzadkością, to dziś Panie niezwykle często wybierają ten rodzaj garderoby, przedkładając go nierzadko ponad spódnice czy sukienki. Spodnie bowiem gwarantują swobodę ruchu i komfort, a jeżeli pochodzą one z oferty Big Star, dodatkowo masz pewność, że będą trwałe i doskonale uszyte. Podstawą kolekcji są legendarne jeansy, tworzone przez firmę z precyzją, ale i pasją. Jeansy marki Big Star to ciągle modna klasyka, dla której jednak firma proponuje alternatywę w formie spodni damskich w kolorze białym, beżowym czy khaki. Różnorodność spodni Big Star na każdą okazję jest zadziwiająca. Znajdziesz bowiem tutaj zarówno  biodrówki czy rurki, jak i jeansy z rozszerzanymi nogawkami albo spodnie typu boyfriend. Wszystko to Big Star przygotował w ofercie dla swoich klientek.

Również oferta dla Panów jest warta uwagi. Stanowią ją przede wszystkim wygodne jeansy, będące jednymi z najbardziej lubianych i najchętniej wybieranych modeli jeansów na rynku. Modny krój i trwałość są doskonale uzupełniane przez klasyczne wzory i możliwość ich różnorodnego wykorzystania w stylizacjach. Ponadto Big Star proponuje mężczyznom także innego rodzaju spodnie, takie jak komfortowe i świetnie uszyte sztruksy, wspaniale zaprojektowane bojówki, czy też wygodne, idealne dla osób aktywnych, spodnie dresowe. W ten sposób w ofercie firmy wymagający klient znajdzie spodnie na każda okazję!

Jeżeli nie wierzysz nam na słowo – sprawdź! Big Star to nie tylko popularna marka z tradycjami, ale także firma, która w najwyższym stopniu dba o swoich klientów.