Big Star

Marka Big Star pojawiła się na rynku polskim w 1990 roku, równocześnie z uzyskaniem praw do dystrybucji w innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Przez następne lata firma sukcesywnie rozwijała swoją działalność, zarówno na rynku polskim, jak i za granicą. Obecnie Big Star dysponuje siecią ponad 260 sklepów w wielu krajach, co więcej, nieustannie rozwija swoją aktywność na rynku. Z pewnością trudno  w Polsce wskazać osobę, która nie znałaby marki Big Star. O popularności i stabilności firmy świadczy fakt, że Big Star, według przeprowadzanych na rynku badań, jest najczęściej kupowaną marką jeansową w kraju. Trudno się temu dziwić, jako że oferta firmy jest naprawdę szeroka i atrakcyjna. Bierze ona pod uwagę różnorodne gusta swoich potencjalnych klientów, proponuje wiele wyjątkowych, starannie dopracowanych modeli, zarówno jeansów, jak i innych części garderoby, a także dodatków. Każdy produkt firmy Big Star jest wyjątkowy i zachwyca starannością wykonania, podążaniem za aktualnymi trendami oraz wielkim wyborem rozmiarów, także tych niestandardowych. Warto zaznaczyć, że zakupów w sieci Big Star można dokonywać w jednym ze sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju, bądź w sklepie online.


Przewodnim tematem firmy Big Star są bez wątpienia znane wszystkim jeansy. Ich ogromna oferta, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, dostępna w sklepach marki daje każdemu klientowi możliwość odnalezienia czegoś dla siebie. Proponowane przez Big Star jeansy cechują się nie tylko mnogością wyjątkowych, oryginalnych modeli, ale także wielką rozpiętością rozmiarów. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i w trosce o ich jak największe zadowolenie daje możliwość znalezienia idealnie pasującej pary jeansów. Jako jedna z niewielu marek, Big Star umożliwia dobranie szerokości i długości spodni damskich i męskich, nie ograniczając się do standardowych rozmiarów. Jeżeli zatem odnalezienie idealnie pasujących jeansów zawsze sprawiało Ci problem, spodnie pasujące w obwodzie były za długie lub za krótkie, Big Star z pewnością Ci pomoże.

Big Star proponuje jeansy zaprojektowane w różnych stylach, przy czym każdy z nich jest wyjątkowy. Znaleźć tutaj można spodnie bardzo klasyczne, uszyte w minimalistyczny i prosty sposób, ale także modele doprawione nutą oryginalności z modnymi, stylowymi dodatkami. Cechą charakterystyczną firmy jest ciekawe wzornictwo, starannie dopasowane do każdego modelu oraz nadzwyczajna dbałość o szczegóły. Spodnie Big Star są precyzyjnie dopracowane, projektanci zwracają uwagę na najmniejsze subtelności tak, aby efekt końcowy był oszałamiający. Firma proponuje jeansy w różnych kolorach, zarówno tych typowych, jak i mniej standardowych. Oferta Big Star jest tak zorganizowana, aby uwzględniać cechy i wymagania każdego klienta. Celem firmy jest, aby każdy mógł odszukać doskonale pasujące jeansy, bez względu na wiek, preferencje kolorystyczne, czy modelowe. Nie bez znaczenia pozostaje wysoka jakość materiałów, z których szyte są produkty, mające zagwarantować przede wszystkim wygodę klientów.

Warto wspomnieć, że ceny w Big Star są niezaprzeczalnie konkurencyjne. Firma organizuje liczne promocje, konkursy i loterie z atrakcyjnymi nagrodami. Produkty można często nabyć bardzo okazyjnie. Aktualne promocje zawsze są opisane na stronie internetowej Big Star, ponadto informacje o nich można uzyskać w sklepach należących do sieci. Profesjonalna obsługa zawsze dba o to, aby klienci mogli skorzystać z fantastycznych, przygotowanych z myślą o nich okazjach. Możliwe jest również wzięcie udziału w programach lojalnościowych, które otwierają drogę do jeszcze większej ilości rabatów i korzyści.