Kody rabatowe Aqooqoo

Kody promocyjne i okazje

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy i zainwestuj w telefon Aqooqoo- produkt stworzony specjalnie dla najmłodszych! Kody rabatowe Aqooqoo na Kupon.pl - sprawdź!


 • Dobre ceny telefonów dla dzieci w Aqooqoo

  Telefon z GPS dla twojego dziecka w dobrej cenie w Aqooqoo... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Kody promocyjne i okazje w Aqooqoo - telefon dla Twojego malucha z GPS!

  Odwiedź Aqooqoo i kup telefon dla Twojego malucha. Już teraz GPS w wyposażeniu!... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Świat nowych technologii rozwija się nadzwyczaj prężnie a nowoczesne urządzenia towarzyszą nowemu pokoleniu już od najmłodszych lat życia. Już nikogo nie dziwi widok kilkuletniego dziecka z telefonem komórkowym laptopem czy tabletem, jednak telefon aqooqoo to absolutna nowość na rynku. Ten aparat telefoniczny został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach i ich bezpieczeństwie a także spokoju ich rodziców. Niewielkie rozmiary telefonu aqooqoo powodują, że mieści się on w kieszonkach malutkich ubranek, zaś niewielka waga i duży wyświetlacz bardzo ułatwiają korzystanie. Co wazne, dziecko nie musi umieć czytać, aby móc wykonać połączenie a prosty system wybierania numerów powoduje, że bez trudu może zadzwonić do rodziców. Telefon aqooqoo umożliwia szybki kontakt z czterema numerami. Teraz najważniejsze, czyli kwestie bezpieczeństwa. To rodzice decydują, z kim może kontaktować się dziecko i mogą autoryzować do 22 numerów telefonów. Połączenia i SMS-y z numerów nie znajdujących się na tej liście sa automatycznie odrzucane. W telefon wbudowany jest moduł GPS, dzięki czemu rodzice zawsze wiedzą, gdzie przebywa ich pociecha. Co więcej, telefon dla dzieci aqoooqoo może pełnić funkcje elektroniczne niani. O wszystkich właściwościach i funkcjach telefonu można się dowiedzieć z oficjalnej strony.

Jeśli zainteresował Cię ten produkt i chciałbyś/chciałabyś go zakupić dla swojego malucha, możesz go nabyć po bardzo okazyjnej cenie, jeśli zdecydujesz się skorzystać z kuponów rabatowych i ofert promocyjnych, jakie znajdziesz na stronie Kupon.pl. Choć wydawać się to może przesadna ostrożnością, a nawet niepotrzebnym luksusem, by kupować kilkuletniemu dziecku telefon, ale w obecnych czasach naprawdę warto przedsięwziąć wszystkie możliwe środki, które mogą pomóc w uchronieniu malucha przed różnymi niebezpieczeństwami. Telefon jest nie tylko poręczny, ale także wyjątkowo estetyczny a Twój maluch z pewnością chętnie będzie niego korzystać. Pozwoli mu to także, mówiąc kolokwialnie, obeznać się z nowinkami technologicznymi, dzięki czemu w przyszłości nie będzie miało problemu z opanowaniem obsługi bardziej skomplikowanych urządzeń. Z zakupu telefonu aqooqoo mogą wyniknąć wyłącznie same korzyści.

Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty dotyczącej zakupu telefonu aqooqoo, musisz wejść na stronę kupon.pl i znaleźć rabaty dotyczące tego urządzenia.

 • Gdy już je znajdziesz, wybierz je poprzez kliknięcie myszką. Nastąpi wtedy przekierowanie na stronę aqooqoo.pl.
 • Tam możesz złożyć zamówienie na opisywany aparat telefoniczny, a przed dokonaniem płatności pozostanie Ci już tylko wpisać sygnaturę bądź numer kuponu rabatowego lub kodu zniżkowego (w zależności od rodzaju promocji) w odpowiednim polu.
 • Zniżka zostanie uwzględniona przy rozliczeniu.