Kody rabatowe Allianz

Kody promocyjne Allianz

Ubezpieczenie na życie dają ogromne poczucie spokoju jakiego z pewnością potrzebujesz. Allianz ubezpieczenia to gwarancja najwyższej jakości usług oraz ofert doskonale dostosowanych... [Więcej szczegółów]


 • Ubezpieczenia na życie w Allianz

  Ubezpiecz swoje życie z firmą Allianz - dobre ceny i wiele możliwości... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Ubezpieczenia zdrowotne dla pracowników w Allianz

  Bardzo dobre rozwiązania na ubezpieczenie proacowników z Allianz... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Rzadko można spotkać działające do teraz przedsiębiorstwa, które poszczycić się mogą ponad 100-letnią historią. Jednym z nich jest Allianz, niemiecka firma ubezpieczeniowa, założona w 1890 roku w Monachium. Obecnie działa ona w 70 krajach świata, oferując ich mieszkańcom ubezpieczenia majątkowe, życiowe oraz usługi z zakresu zarządzania aktywami. Firma dorobiła się nawet tytułu czołowego ubezpieczyciela majątkowego na świecie.

W 1997 roku oddział Allianz otworzono również w Polsce. Ważnym dla niego rokiem był 1999, kiedy to otrzymał on licencję na utworzenie Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Allianz Polska S.A., co znacznie poszerzyło ofertę produktów. Obecnie na markę Allianz w Polsce składają się 4 spółki:

 • Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A.
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A.
 • Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A.
 • Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.

Ubezpieczenie życiowe czy majątkowe to usługa, która pozwala żyć bez strachu w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń – z obniżką można by nawet wykupić dodatkowe, zapewniające jeszcze większy spokój ubezpieczenia na życie. To możliwe, wystarczy tylko zaopatrzyć się w kupony zniżkowe i kody rabatowe Allianz, które mogą obniżyć cenę usług firmy nawet o kilkadziesiąt procent. Kupon.pl to strona internetowa, oferująca kody rabatowe i kupony zniżkowe Allianz, a także wielu innych usługodawców i sklepów internetowych. Dzięki nim Twoje zakupy będą tańsze, a przez to przyjemniejsze.

Kupony zniżkowe Allianz znajdują się na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wykonać kilka kroków, by cieszyć się promocją:

 • Odwiedź Kupon.pl. Tam w wyszukiwarkę wpisz interesującą Cię promocję, czyli Allianz.
 • Znajdziesz się na stronie firmy, gdzie dokonasz wyboru usług. Po zakończonych zakupach przejdź do kasy.
 • W oknie podsumowującym transakcję zobaczysz dobrze oznaczone pole, w którym powinien znaleźć się kod rabatowy.
 • Po wpisaniu go wybierz OK, by zakończyć zakupy.