Kody rabatowe Aer Lingus

Kody promocyjne Aer Lingus

Podróżowanie to zdecydowanie pouczające przeżycie ale także świetna zabawa! Aer Lingus oferuje niesamowicie tanie loty oraz wiele ciekawych destynacji, które mogą być jeszcze tańsze... [Więcej szczegółów]


 • Loty do USA juz za 3199 w biznes klasie tylko z Aerlingus.com

  Podróżuj wygodnie do USA w biznes klasie. Najlepsze oferty lotów tylko w Aer... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Atrakcyjna cena hoteli na Aerlingus.com.pl!

  Atrakcyjna cena hoteli na Aerlingus.com.pl. Sprawdź ofertę!... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Atrakcyjna cena Renta Car na Aerlingus.com.pl!

  Atrakcyjna cena Renta Car na Aerlingus.com.pl. Sprawdź ofertę!... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

W przemyśle lotniczym wielu europejskich krajów to sektor państwowy odgrywa znaczącą rolę. Nie inaczej jest w przypadku Irlandii i założonych tam w 1936 roku przez rząd linii lotniczych Aer Lingus. Początkowo samoloty tego przedsiębiorstwa miały zapewnić połączenie z Wielką Brytanią. Pierwszy samolot linii Aer Lingus przebył drogę z Dublina do Bristolu, przewożąc na pokładzie jedynie pięciu pasażerów. Dziś firma może poszczycić się 10-cioma milionami klientów, którzy corocznie korzystają z jej usług.

Aer Lingus oferuje połączenia lotnicze również z Polski. Samoloty z Warszawy i Krakowa przewożą pasażerów do Dublina i Nowego Jorku w konkurencyjnych cenach. Na ogonie każdej maszyny Aer Lingus znajduje się narodowy symbol Irlandii, czyli trójlistna koniczynka zwana shamrock.

Nie tylko Dzień Św. Patryka - zyskujące także w Polsce coraz większą popularność święto, jest dobrą okazją na odwiedzenie Irlandii. W weekend warto zwiedzić Dublin, a na wakacje wybrać się w objazdową wycieczkę po kraju. A wszystko w atrakcyjnej cenie. Kody rabatowe i kupony zniżkowe Aer Lingus sprawią, że za bilety lotnicze zapłacisz nawet o kilkadziesiąt procent mniej. Strona internetowa Kupon.pl oferuje kody rabatowe i kupony zniżkowe Aer Lingus, a także wielu innych sklepów internetowych i usługodawców.

Otrzymanie zniżki na bilety lotnicze to kwestia kilku nieskomplikowanych kroków. Sprawdź, jak zdobyć kody rabatowe Aer Lingus.

 • Wejdź na stronę Kupon.pl. Tam w wyszukiwarkę wpisz Aer Lingus, a następnie wybierz tę promocję kliknięciem myszki.
 • Znajdziesz się na stronie firmy, gdzie zarezerwujesz bilety lotnicze na wybrane połączenia. Po dokonaniu rezerwacji przejdź do kasy.
 • W oknie podsumowującym transakcję znajdzie się specjalnie oznaczone pole, w które należy wpisać kod rabatowy.
 • Wybierz OK, by sfinalizować transakcję.