Kupony rabatowe Activeshop

Kody promocyjne Activeshop

Oferta sklepu to produkty takie jak: sprzęt i akcesoria do podologii, produkty do przedłużania paznokci, lakiery hybrydowe, produkty do przedłużania rzęs, akcesoria do depilacji... [Więcej szczegółów]


 • Zestawy do depilacji kupisz w ActiveShop rabat od 60 zł!

  Już od 60zł kupisz zestawy do depilacji! Skorzystaj z najlepszej ceny i zadb... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Dodano wczoraj
 • Kuferki kosmetyczne kupisz w ActiveShop rabat od 399 zł!

  Funkcjonalne kuferki kosmetyczne już od 399 zł! Wyjątkowa promocja na wygodn... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Narzędzia fryzjerskie tańsze nawet do 20% w promocje ActiveShop!

  Zyskaj do 20% zniżki na narzędzia dla fryzjerów! W ofercie nożyczki, grzebie... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Profesjonalne kosmetyki Apis w ActiveShop rabat już od 20 zł!

  Już od 20zł kupisz profesjonalne kosmetyki marki Apis! Skorzystaj z promocji... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Sklep internetowy Activeshop.pl powstał w 2003 roku we Wrocławiu. Firma jest obecnie jednym z największych producentem i importerem komponentów wyposażenia gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i indywidualnemu podejściu do klienta sklep od wielu lat utrzymuje się na pozycji branżowego lidera.

W stałej ofercie sklepu znajduje się 1800 indeksów towarowych, a każdego roku do asortymentu włączanych jest około 70 nowych produktów. Oferta sklepu to produkty takie jak: sprzęt i akcesoria do podologii (frezarki, pióra, frezy), produkty do przedłużania paznokci, lakiery hybrydowe, produkty do przedłużania rzęs, akcesoria do depilacji, meble kosmetyczne, sprzęt kosmetyczny, kosmetyki fryzjerskie, meble i akcesoria fryzjerskie, akcesoria do wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Teraz zakup produktów do salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego może być o wiele tańszy. Dzięki kuponom rabatowym i kodom zniżkowym Kupon.pl możesz zaoszczędzić na zakupach w Activeshop.pl nawet kilkadziesiąt procent. Nie jest to trudne i nie zajmuje dużo czasu. Jedyne co należy zrobić to wybrać jeden z kuponów rabatowych i użyć kodu zniżkowego podczas robienia zakupów. Nie zwlekaj, skorzystaj z opcji rabatowej już dziś.

Korzystanie z opcji zniżkowej jest bardzo proste. Aby otrzymać rabat:

 • Wpisz wyszukiwarkę na stronie Kupon.pl frazę Activeshop.pl
 • Wybierz jeden z kuponów i kliknij w niego
 • Kiedy zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu zrób zakupy a podczas ich finalizowania wpisz lub przekopiuj kod zniżkowy Kupon.pl i ciesz się rabatem.