Kody rabatowe orange.pl

Kody promocyjne i okazje

www.orange.pl
Przepraszamy, w tym momencie nie mamy kuponów w tym sklepie. Pracujemy nad tym, żebyś otrzymał najlepsze oferty.

To Cię może zainteresować:

O Orange

 

orange

Orange.pl

Orange wielu polskich konsumentów identyfikuje z cyfrową siecią telefonii komórkowej (dawniej znaną jako Idea), której operatorem jest PTK Centertel, z blisko 15 milionami klientów. Zmiana nazwy z Idea na Orange nastąpiła w 2005 roku. W ramach oferty dostępnej na stronie Orange.pl dostępne są usługi telefonii komórkowej, Internetu stacjonarnego, Internetu mobilnego oraz telewizji. Salony Orange, których sieć obejmuje teren całej Polski, są miejscami, w których klienci mogą podpisać umowę, kupić nowoczesne urządzenia telekomunikacyjne, bądź zasięgnąć informacji dotyczących usług, którymi są zainteresowani. Funkcjonuje także sklep internetowy Orange. Jego asortyment obejmuje takie produkty, jak telefony komórkowe, tablety i netbooki, akcesoria, modemy i dekodery telewizyjne oraz inne kuszące promocje. Klienci zmagający się z problemami natury technicznej mogą liczyć na sprawnie działający serwis.

 

salon orange

Kody rabatowe Orange

Oprócz promocji przygotowywanych przez Orange, robiąc zakupy w sklepie Orange, bądź zamawiając proponowane przez firmę usługi, możesz skorzystać z kodów rabatowych znajdujących się na stronie kupon.pl. Jeśli jesteś zainteresowany takimi zniżkami, wejdź na stronę Kupon.pl i wyszukaj aktualnych propozycji powiązanych z produktami Orange. Będziesz mile zaskoczony, jak wiele możesz zyskać, a warto zaznaczyć, że korzystając z dostępnych tam rabatów nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętaj tylko, aby często odwiedzać serwis Kupon.pl, ponieważ kody rabatowe, zniżki i kuponu uprawniające Cię do zakupu produktów i usług Orange pojawiają się tam bardzo często. Szkoda by było je przegapić.

Jak korzystać z kuponów rabatowych Orange?

Chyba nie ma osoby, której nie skusiłaby wizja zakupów z bardzo atrakcyjnymi zniżkami, więc jeśli zaintrygowały Cie możliwości, jakie daje ci serwis Kupon.pl, warto, byś poznał procedurę związaną z aktywowaniem kuponów zniżkowych. Jest ona bardzo prosta i w największym skrócie przedstawia się następująco:

 • wchodzisz na stronę Kupon.pl i tam wyszukujesz kodów rabatowych na produkty i usługi dostępne w Orange
 • wybierasz ten, który Cię interesuje i akceptujesz go poprzez kliknięcie myszką
 • serwis automatycznie przekierowuje Cię na stronę domową Orange – tam kontynuujesz zakupy
 • po wybraniu produktów i usług przejdź do kasy; tam, w polu „Wpisz kod rabatowy” wprowadzasz numer oferty promocyjnej, którą wybrałeś na stronie Kupon.pl (znajdziesz go w górnej części strony)
 • klikasz „OK” i kończysz transakcję poprzez dokonanie płatności.

To wszystko. Prawda, że nie wymaga to ogromnego wysiłku? Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od tego, by stać się beneficjentem wyjątkowej oferty opracowanej przez Kupon.pl

Orange Polska

Oferta zamieszczona na stronie internetowej Orange.pl została opracowana w taki sposób, by spełniała oczekiwania i potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje takie usługi, jak: telefonia komórkowa, Internet mobilny, Internet stacjonarny, telewizja oraz tak zwany inteligentny dom. Oferta dla małych i średnich firm składa się z kolei z telefonii komórkowej, Internetu mobilnego, Internetu stacjonarnego, telefonii stacjonarnej oraz wsparcia technicznego. Duże firmy mają do wyboru takie usługi, jak: sieci teleinformatyczne, dostęp do Internetu, rozwiązania głosowe, M2M, rozwiązania zintegrowane, wsparcie informatyczne i wiele innych usług dodatkowych. Bardzo istotnym i korzystnym z punktu widzenia klienta rozwiązaniem jest możliwość wykupu gotowych pakietów, których parametry można indywidualnie negocjować podczas rozmowy z konsultantami, czy to podczas rozmowy telefonicznej, czy spotkania w salonie firmowym. Każdy klient Orange może zdalnie zarządzać wykupionymi usługami. W tym celu należy założyć sobie indywidualne konto w serwisie. Tam także w każdej chwili można sprawdzić stan konta oraz status płatności bądź też wykupić dostęp do dodatkowych usług.

Orange – oferta

Jedną z największych zalet oferty Orange jest jej kompleksowość. Klienci mają możliwość podpisania umowy na dostarczanie usług telefonii komórkowej, stacjonarnej, Internetu mobilnego i stacjonarnego oraz telewizji. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, nie mówiąc już o korzyściach finansowych, jakie się z tym wiążą. Do wyboru jest wiele pakietów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Orange.pl – zamówienia, wysyłka, zwroty

W sklepie internetowym Orange można kupić wiele modeli telefonów, modemów, które są tańsze nawet o kilkaset złotych w porównaniu z cenami oferowanymi w salonach stacjonarnych. Dodatkową zachętą do składania zamówień w sklepie internetowym są gadżety i prezenty dołączane do zakupu. Jeśli chodzi o płatności, to opłata jest wnoszona bądź to przy odbiorze przesyłki w salonie, bądź bezpośrednio kurierowi, który dostarcza zamówione urządzenia. Osoby, które uczestniczą w programie PAYBACK i mają uzbieranych wystarczająco dużo środków, mogą wymienić zgromadzone punkty na wybraną usługę bądź produkt. Jeśli chodzi o dostawę, to – o czym była mowa wcześniej – można odebrać przesyłkę w wybranym salonie bądź zlecić jej dowóz za pośrednictwem firmy kurierskiej. Średnio czas realizacji zamówienia wynosi od pięciu do siedmiu dni roboczych.

Przydatne linki Orange

Orange – dodatkowe usługi i ciekawe inicjatywy

Orange to także szereg ciekawych usług dodatkowych. Wśród ciekawszych usług należałoby wymienić Pakiet o nazwie Rozrywka Tu i Tam, obejmujący Telewizję Tu i Tam, audiobooki, Czytelnię Tu i Tam (wypożyczalnia ebooków), kursy językowe (angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski i angielski dla dzieci) bądź halo granie. W dziale Orange Ekspert można z kolei znaleźć wiele ciekawych informacji na temat nowinek technologicznych, gier i aplikacji oraz skorzystać z porady specjalistów od nowych technologii. Warto wspomnieć także o fundacji Orange, założonej w 2005 roku, której celem jest aktywne uczestniczenie w życiu społecznym poprzez prowadzenie autorskich programów i podejmowanie działań wspierających funkcjonowanie innych organizacji pozarządowych. Wśród ważniejszych inicjatyw fundacji Orange należałoby wymienić programy „Dźwięki Marzeń”, „Edukacja z Internetem tp”, „Szkoła bez przemocy” i „Telefon do Mamy”. Więcej informacji na temat działalności fundacji Orange można znaleźć pod adresem internetowym http://www.fundacja.orange.pl/.

Kontakt

PTK Centertel

Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego:

*100 z tel. komórkowego Orange

510 100 100 w Polsce, z Tel. komórkowego innego operatora lub z telefonu stacjonarnego

TP

Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego

801 500 500 – zamawianie/modyfikacja usług, rozliczenia, reklamacje, Centrum Obsługi Telefonicznej

Adresy do korespondencji:

PTK Centertel sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Telekomunikacja Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

Z Orange można się także kontaktować drogą mailową poprzez zamieszczony na stronie formularz bądź indywidualne konto abonenckie.


Wygasłe kupony na Orange

 • Skorzystaj z promocji w Orange i odbierz bon do najlepszych sklepów!

  Wielka promocja w Orange! Wiele promocyjnych cen, a dodatkowo bony o wartości 100 do Sodexo/ Reserved/ Sephora! Nie przegap takiej okazji!

   
 • Nielimitowane rozmowy i SMSy w Orange+ bon na 100 zł!

  Sprawdź promocję w Orange! Tylko teraz nielimitowane rozmowy i SMSy, a dodatkowo kupon na 100 zł gratis! Serdecznie zapraszamy!

   
 • Szalone Dni w Orange! Galaxy Note 3 Neo za 1 zł

  Nie przegap promocji w Orange! Tylko teraz możesz otrzymać Galaxy Neo 3 Neo za jedyną złotówkę! Zapraszamy!

   
 • Skorzystaj z promocji w Orange i odbierz bon do sklepu Apart

  Tylko teraz w Orange! Przy zakupie telefonu HTC One otrzymasz bon w wysokości 250 zł do sklepu z biżuterią APART! Nie przegap!

   
 • Zamów lub przedłuż Neostradę i odbierz prezent! Promocja w Orange!

  Tylko teraz promocja w Orange! Zamów lub przedłuż Neostradę, a otrzymasz Funtab 7.0! Nie przegap promocji!

   
 • Tylko w Orange! Karta na audiobooka gratis!

  W Szalonych Dniach Orange Huawei Ascend za 99 pln a do tego w prezencie karta na audiobooka "Gra Endera"! Tylko do 18 listopada!

   
 • Kup smartfona i odbierz zimowy prezent od Orange! Zapraszamy!

  Promocja w sklepie internetowym Orange! Kup wymarzonego smartfona i otrzymaj prezent od firmy! Wiele ciekawych produktów może być Twoje zupełnie za darmo!

   
 • Tablet lub bon na zakupy gratis! Skorzystaj z prezentu od Neostrady!

  Skorzystaj z promocji w Neostradzie! Tylko do 25.11.2013 możesz otrzymać tablet lub bon na zakupy gratis! Zapraszamy!

   
 • Wielkie przeceny w Orange! Aż 99% taniej!

  Orange tnie ceny w Orange dla Firm! Tylko teraz możesz zaoszczędzić aż 99%! Nie przegap okazji!

   
 • Do telefonu tablet Alcatel 1 zł! Tylko w Orange

  Niesamowita promocja w Orange! Kup telefon a otrzymasz tablet Alcatel One Touch Evo7 za symboliczną 1 zł! Nie przegap okazji